Mistrzowie marketingu są zdania, że proste formy przekazu bywają znakomite, ale podstęp jest jeszcze lepszy. To pewnie dlatego większość toreb papierowych posiada narysowaną draskę do podpalania. Papier jest świetnym materiałem do palenia w piecu lub kominku, ale po co rysować na nim draskę? Pewnie dlatego, żeby reklama była jeszcze bardziej widoczna. To się nazywa chwyt marketingowy, który działa już od wielu lat i działał będzie nadal Bardzo istotny jest fakt, że statystycznie rzecz biorąc balony z nadrukiem są dużo bardziej skuteczne od reklamy w telewizji, a do tego niezwykle tanie. Jeśli koszt jednego spotu telewizyjnego kosztuje około 50 tysięcy złotych i ogląda go średnio milion Polaków, to zakup 10 000 toreb reklamowych da nam gwarancję, że reklama zostanie zauważona przez przynajmniej 100 – 200 tysięcy osób. Telewizja jest ogólnokrajowa, zaś punkty gdzie można dostać torbę papierową tylko regionalna. To jest właśnie moc reklamy. Niestety, ale do niedawna Polska była krajem bardzo zamkniętym na nowości ze Stanów Zjednoczonych. Przypomnijcie sobie oglądane do niedawna filmy amerykańskie i odpowiedzcie sobie na pytanie, czy widzieliście kiedykolwiek w Polsce takie balony z nadrukiem jak na filmach w USA? Zapewne takich torebek nie widzieliście, dlatego podwójnie cieszy nas fakt, że ktoś w końcu postanowił zainteresować się tym tematem i wprowadzić do Polski ten bardzo praktyczny produkt. Nie ma sensu nosić reklamówek z plastiku, które rozkładają się średnio … kilkaset lat. Torba z papieru jest bardzo ekologiczna, można nią rozpalać w piecu a dodatkowo kosztuje bardzo mało pieniędzy. Istotny jest fakt, że coraz więcej firm zaczyna się zajmować produkowaniem takich materiałów reklamowych. To musi świadczyć o skuteczności oraz zapotrzebowania rynku. Każdy balony papierowe producent wie, że reklama w prostej postaci daje najlepsze efekty. Różnego rodzaju ulotki, billboardy lub tablice informacyjne mogą przynieść naprawdę sporo klientów. Pewnie większość z Waszych znajomych, którzy zdecydowali się otworzyć działalność gospodarczą jest zdania, że muszą kupić ulotki i je rozdać. Wiadomo, że same ulotki nie są tak skuteczne jak balony z papieru, ale to wszystko ma związek ze statystykami. Przyjrzymy się, jak balony reklamowe z nadrukiem robią furorę w stolicy. To właśnie tam w większości sklepów możecie dostać za darmo papierowe balony. Statystycznie rzecz biorąc każdy mieszkaniec stolicy przynajmniej raz dziennie ma kontakt z taką formą reklamy. Na 100 toreb blisko 90 jest zauważanych przez ludzi obcych, którzy przyglądają się logu oraz hasłom marketingowym. Wniosek? Ta reklama działa i to bardzo dobrze.

Kilka zdań podsumowania. Reklama jest dźwignią handlu. Nie ma co do tego żadnych wątpliwości. Wiadomym jest fakt, że reklama powinna być bardzo skuteczna. Tylko w ten sposób znajdziemy dla siebie klientów oraz koniec końców uda nam się sprzedać jakiś produkt. Pewnie Państwo myślicie, że skuteczna reklama jest bardzo droga, choć w rzeczywistości tak nie jest. Wystarczy wydać zaledwie kilkaset złotych aby otrzymać coś ciekawego, skutecznego i wiarygodnego. Z doświadczenia wiemy, że wszelkiego rodzaju kampanie mailingowe, lub nawet kupowanie bannerów na aukcjach internetowych nie będzie tak skuteczne, jak proste balony z papieru. Jeśli nam nie wierzycie, to poczytajcie opinie na temat tej raklamy w sieci. Znajdziecie same pozytywne informacje. Warte uwagi jest również to, że młodzi przedsiębiorcy będą mieli lepszy start dzięki reklamie na torebkach. Wiele firm oferuje im bowiem zniżki. Zainteresowanych zachęcamy do przeglądania naszego serwisu.

Możecie nam wierzyć lub nie, ale torba papierowa może być znakomitą kampanią reklamową. Gdyby tak nie było, to pewnie 90% firm nie inwestowałoby w niej tyle pieniędzy ile inwestuje. To nie są setki złotych, a kwoty idące w dziesiątki tysięcy. Jak idziemy z reklamówką po mieście, to każdy przechodzeń tylko patrzy na logo firmy znajdujące się na torebce. Niektórzy tacy już po prostu są. Ma to świetny związek z reklamą. Skoro uwielbiamy tak patrzyć na reklamówki innych osób, to może warto umieścić tam reklamę? Teraz pewnie coraz bardziej się do tego przekonujecie. balony reklamowe są fantastycznym sposobem na promocję usług oraz działalności gospodarczych. Młodzi ludzie nie mają pieniędzy na zrobienie kampanii reklamowej przy pomocy billboardów lub nawet bannerów internetowych. Młodzi ludzie nie mają też czasu na inwestycję, bo wiedzą, że muszą zarabiać bardzo szybko, a często nie wierzą w to, że dana reklama im się zwróci. Bardzo istotny jest fakt, że balony z nadrukiem są skuteczne niemal w 100%. Skąd takie wnioski? Wystarczy spojrzeć na statystyki. Aż 154 firmy każdego dnia decyduje się na zakup ton papieru do wydruku reklamy. Jak Państwo myślicie. Po co aż 154 firmy kupuje tyle papieru? Oczywiście, że do zrobienia toreb papierowych. Ważnym do odnotowania jest fakt, że balony papierowe producent gwarantuje, iż usługa będzie tania z każdym kolejnym zamówieniem. Dlaczego tak się dzieje? Ponieważ firmy zajmujące się taką reklamą chcą udowodnić nawet swoim klientom, że nie nic lepszego od tej formy marketingu. Może się wydawać, że taka reklama jest bardzo prosta, a wręcz banalna. Tak się tylko wydaje. Z doświadczenia wiemy, że to co jest z pozoru proste w rzeczywistości będzie bardzo skuteczne. Pewnie większość z Was kojarzy ulotki reklamowe. Czy one nie są banalne? No pewnie, że są banalne, wszak większość z nas miała je w ręku. Czy są one skuteczne? Mimo wszystko tak. Jeśli coś działa od wielu lat, to szkoda zmieniać ten model na inny. To nie ma żadnego sensu. Z doświadczenia wiemy, że nie trzeba inwestować w reklamy telewizyjne setek tysięcy złotych dziennie, skoro można kupić 100 000 torebek z reklamą, zanieść je do sklepu lub hipermarketu i cieszyć się wspaniałą reklamą za grosze. Jak myślicie? Ile ze 100 000 torebek reklamowych zostanie zauważonych przez przypadkowych ludzi? My wiemy, że przynajmniej połowa i to nie przez jednego człowieka, a przynajmniej dziesięciu. W sieci możecie znaleźć bardzo wiele ciekawych miejsc, gdzie dowiecie się wielu informacji na temat reklamy, sposobów ich tworzenia, modyfikowania słów kluczowych o aspekty psychologiczne. Warto przyjrzeć się takim wpisom, bo zawierają wiele mądrych informacji. Na tej stronie internetowej także możecie dowiedzieć się bardzo wielu ciekawych informacji i jesteśmy głęboko przekonani, że dzięki nam uwierzycie w to, że prosta reklama jest jednak najbardziej skuteczna. balony reklamowe z nadrukiem to istny strzał w dziesiątkę. Warto wiedzieć coś więcej na ich temat.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *